Thai-Box

Kedy naposledy si spravil niečo po prvýkrát? Kedy naposledy si pocítil chuť absolútneho uspokojenia zo zaslúženej a poctivej driny. Thai-box alebo bojové športy celkovo, si vždy z teba kúsok odkroja, no vždy zanechajú v tebe pocit víťazstva. Víťazstva, nad sebou samým.

Thai-box nie je len o rozdávaní rýchlych rán a tvrdých kopov alebo o trénovaní sebaobrany. Zmysel tohto športu leží ďaleko pod jeho povrchom a je len na tebe, ako hlboko sa doň ponoríš. Pomôže ti rásť nielen v sile, kondícií a rýchlosti, ale tiež v tvojej sebadôvere, produktivite, mentálnej odolnosti a celkovom sebarozvoji.

Aby si sa v ringu a tiež v každodennom živote stal lepším, ako včera, musíš objaviť svojho bojovného ducha. Svoju vnútornú silu. Tá je to, čo ťa poháňa vpred a dôvod, prečo robíš to, čo robíš. Je to dôvod, prečo trénuješ každý deň. Prečo ráno vstávaš a prečo chodíš do práce. Je to dôvod, prečo obetuješ svoj komfort, aby si bol tam, kde si.

Thai-box vo FitFabrik ťa možno fyzicky zlomí, no mentálne ťa posunie míľovými krokmi kupredu. Ukáže ti slabiny a motivuje ťa prekonať sa, a tvrdo pracovať na ich zlepšení, čo sa odzrkadlí aj v tvojom bežnom živote.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info