Zdravý chrbát

Zdravý chrbát je ako kúzlo!

Navracia rovnováhu do tvojho tela, uľavuje bolestivým partiám a dobíja energiou tie svaly, ktoré väčšinu dňa trávia nečinnosťou. Obzvlášť, ak svoj deň presedíš alebo je tvoj pohyb minimálny, pravdepodobne poznáš ten pocit unaveného a stuhnutého tela na konci dňa.

Aj preto si Zdravý chrbát vyslúžil prezívku životodárne cvičenie, pretože vracia život do našich unavených svalov.

Je vedené našou fyzioterapeutkou, vďaka ktorej dokonale pochopíš, čo znamená cítiť sa zdravšie a hýbať sa lepšie. Naučí ťa načúvať svojmu telu a správne s ním zaobchádzať, aby ťa už v budúcnosti podobné bolesti netrápili.

Nejde len o nudné zdravotné cvičenie! Ba práve naopak – určite budeš potrebovať uterák a fľašu s vodou na osvieženie.

Hodina je zložená z prvkov SM systému, mobilizačných a rehabilitačných cvičení, ktoré efektívne pomáhajú pri pravidelných bolestiach chrbta a iných častí tela. Ide o jednu z najbezpečnejších a najúčinnejších foriem cvičenia, pri podobných problémoch.

Tým, že investuješ svoj čas do tohto cvičenia teraz, výrazne pomôžeš svojmu telu, ktoré sa ti v budúcnosti odvďačí lepším, veselším a energickejším životom bez zranení.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info