Zadok a Stehná

Ak prechádzaš okolo svojho zrkadla vždy s povzdychnutím, pretože tam nevidíš postavu po akej túžiš, je správny čas hodiť do vaku tenisky, uterák, tričko a prísť na náš tréning Zadok a stehná do FitFabrik. Tým, že budeš doma plakať do vankúša si nepomôžeš a pevnejšiu postavu za teba aj tak nikto neurobí.

Raz ťa to určite dobehne, takže prečo by tá zmena nemohla prebehnúť už teraz a v spoločnosti úžasných žien, ktoré sa spoločne zabávajú a makajú za jediným cieľom. Naša trénerka veľmi dobre vie, aké sú najčastejšie problémové partie, takže ti pripraví ideálny tréning, zložený z posilňovacích a vytrvalostných cvičení.

Cvičenie prebieha formou kruháču, vždy s takou intenzitou akou vládzeš, takže nemaj obavy, že nebudeš stíhať. Nové cviky ti možno budú pripadať náročné, no s našou skúsenou trénerkou, sa rýchlo naučíš ich správne vykonávanie.

Po pár týždňoch zistíš, že tréning Zadok a Stehná je výborný spôsob, ako sa zbaviť nakopenej energie, ako sa motivovať a tiež, ako zlepšiť svoju silu, flexibilitu a celkovú kondíciu.

Zrkadlom ti budú už len usmiate tváre okoloidúcich.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info