Yoga

Každý občas potrebujeme spomaliť tok vlastných myšlienok a pocítiť silu pozitívnej energie. Vyčistiť myseľ a vdýchnuť život do svojich pľúc. Či už túžiš uniknúť zo sveta tam vonku alebo chceš zlepšiť svoju silu, mobilitu a flexibilitu, Yoga ťa môže zaujať svojou komplexnosťou.

Jej pôvod siaha tisícky rokov do histórie a jej unikátnosť sa ukrýva v rovnováhe medzi fyzickým a duševným naplnením. Pomocou fyzických pozícií tzv. asán, meditácie a práce s dychom, dokážeš nielen zlepšiť držanie a výzor svojho tela, ale tiež stav svojej mysle. A o tom Yoga je. Prepájaním každej bunky, každého svalu, každého nádychu a každého úderu srdca s tvojím vnútorným hlasom, budeš čoraz viac chápať, že hranice toho čo dokážeš, sú jedine v tvojej hlave.

Hovorí sa, že Yoga dokáže pridať roky do tvojho života a pridá život do tvojich rokov.

Veríme, že tomu tak naozaj je. Zakaždým, keď sa postavíš na svoju Yoga podložku u nás vo FitFabrik, budeme sa snažiť inšpirovať ťa, k novým pozitívnym zážitkom.

6,97€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info