Milí priatelia, chceme sa s vami podeliť o jedno dôležité osobné rozhodnutie.
Mnohí z vás nás vo FitFabriku stretávate denne. Ako spolumajiteľa značky FitFabrik (David Burdej) a Andreja ako človeka, ktorý sa stará o to, aby ste mali na našich sieťach vždy ten najlepší obsah a ktorého poznáte aj zo skupinových cvičení.
Roky spoločne budujeme miesto, ktoré spája ľudí bez ohľadu na vek, pohlavie či profesiu. Za ten čas sme získali obrovské množstvo skúseností – od riadenia a marketingu, až po organizovanie športových a benefičných eventov či partnerstvá, ktoré presahujú hranice našej krajiny. Na našich cestách po zahraničí sme mali možnosť vidieť, ako skvele dokážu fungovať iné organizácie a mestá. Túto načerpanú energiu, skúsenosti a nový pohľad, by sme teraz radi priniesli priamo do ulíc našej Dubnice.
Cítime, že ako tréningové centrum s 11 ročnou históriou, dokážeme viac využiť náš potenciál a ponúknuť spoluprácu mestu, jej organizáciam, školám a športovým klubom v meste.
Rozhodli sme sa urobiť krok vpred a tento rok budeme kandidovať na poslancov do mestského zastupiteľstva v Dubnici n/V.
Kandidovať nebudeme sami. Našu víziu sme spojili s tímom Ivany Tepličkovej, ktorá sa uchádza o post primátorky nášho mesta.
Uvedomujeme si, že politika a šport k sebe nepatria. FitFabrik bol, je a vždy zostane neutrálnou pôdou, miestom pre reset hlavy a priestorom, kde spájame, nie rozdeľujeme. Naším cieľom nie je nikoho presviedčať, nútiť vás sledovať alebo žiadať o hlasy. Absolútne nie! Chceme vás len úprimne a férovo informovať o našom kroku, pretože je dôležitý pre naše mesto a naše tréningové centrum.
Ak by vás naša vízia, program alebo kroky pre novú Dubnicu predsa len zaujímali, všetko budeme komunikovať výhradne mimo tohto profilu, na oficiálnej stránke www.ivanateplickova.sk .
Dôležitá poznámka: Aby sme zachovali FitFabrik ako miesto čisto pre šport, pohodu a relax, rozhodli sme sa pri tomto príspevku vypnúť možnosť komentovania. Naším cieľom bolo vás iba úprimne informovať, nie otvárať priestor pre politické debaty, ktoré by mohli zbytočne rozdeľovať našu skvelú komunitu.
Ďakujeme vám za pochopenie a rešpektovanie tohto kroku.
David & Andrej