Ľuboš Híreško Híreš

@hiresko_o

Celý život som sa trápil s obezitou a zlým zdravotným stavom, do chvíle, keď som začal cvičiť a pomaličky prichádzať na to, že zdravý životný štýl a hlavne práca s ľuďmi je to, čo chcem v živote robiť a čo ma napĺňa.

Skúsenosti s nadváhou beriem ako hlavnú výhodu pri klientoch, ktorí majú za cieľ redukciu hmotnosti. Dokážem sa vžiť do ich zmýšľania a lepšie ich pochopiť.

Vo FitFabrik pracujem od roku 2017 a gro mojich klientov sú rekreanti. Ak chceš zlepšiť svoje návyky, cítiť sa lepšie v každodennom živote a tak isto sa zabaviť a odreagovať, som tu pre teba.

vzdelanie
  • fitness tréner 1. Stupňa

  • lektor skupinových cvičení

Tréningový štýl

Snažím sa dať klientovi nie len to čo chce, ale aj to čo naozaj potrebuje. Venujem sa viacerým tréningovým štýlom, či je to „ klasický„ silový tréning alebo tréning v 3D priestore a pohybe. Vždy sa tréningový štýl odvíja od toho, aké sú tvoje ciele a preto určite nájdeme štýl, ktorý ti bude vyhovovať.

3 zaujímavosti o mne
  • rád sa vyjadrujem k politickej situácií na Slovensku

  • bez smart hodiniek si neviem predstaviť tréning

  • stále rozprávam o kalóriách

+421 911 428 424
hiresko@fitfabrik.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info