Simoneta Laurenčíková - Spinning

@

Simoneta je učiteľka v materskej škole. V mladosti začala gymnastikou, neskôr sa venovala skokom na trampolíne. Po skončení školy sa jej najväčšou záľubou stal folklór. Pohyb a hudba sa stali jej životným štýlom. V roku 2006 ju zaujal Spinning a absolvovala trénerský kurz. Ako inštruktorka za 15 rokov svojej praxe odjazdila skoro 3000 hodín.  Skúsenosti zbierala aj účasťou na spinningových hodinách v zahraničí. Niekoľkokrát v Taliansku, v Čechách a v USA Cyclebar Columbia Pike. 

Vzdelanie
Tomahawk Trainer BASIC I.C.E.
3 zaujímavosti o mne
- okrem spinningu sa venujem aj spevu v speváckej skupine Dubnička, preto vás snáď nezaskočí, keď si dám spontánne kratučké „karaoke“ počas hodiny - baví ma, keď sa na hodinách spinningu vytvoria skupinky, ktoré chodia pravidelne a hodina sa stáva príjemnejšia a veselá... - snažím sa, aby Spinning nebol len o záťaži, ale tiež o zábave. Ide mi o to, aby bol aj športom ideálnym na vypnutie mysle, odbremenie od stresu a najmä o kolektívnej radosti z pohybu! PS: Tiež, keď som si prvý krát sadla na tú kovovú hrôzu, rozmýšľala som nad možnosťou ako to zvládnem a či bude poznať, keď sa budem ulievať ;)
laurencikova.s@gmail.com
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info