FITFABRIK RUNNERS

"Vytvorili sme miesto, do ktorého bude môcť patriť každý milovník behania, bez ohľadu na predošlé skúsenosti. Vytvorili sme bežecký klub s názvom FITFABRIK RUNNERS. Ten je určený pre všetkých, ktorí obľubujú športovanie na čerstvom vzduchu, majú radi spoločnosť a sú pripravení na nové jedinečné zážitky."

FITFABRIK RUNNERSFITFABRIK RUNNERS je klub vedený bývalou atlétkou klubu Spartak Dubnica a trénerkou vo FitFabrik Training Center, Alžbetkou Kubaščíkovou. Jej cieľom bude zlepšiť kondíciu, výkon či techniku a posúnuť beh na úplne inú úroveň. No predovšetkým spojí zábavu s profesionálnym behaním. A naučí to aj Vás.

Vo FITFABRIK RUNNERS veríme v spoločnú silu. Obklopíme sa priateľským kolektívom a energiu budeme čerpať zo vzájomnej inšpirácie. Jediné, čo potrebujeme je, aby ste k nám priniesli svoj pozitívny prístup a my už vytvoríme Vaše zdatnejšie, rýchlešie a lepšie JA. 

IDE NÁM O VIAC AKO LEN BEHANIE

Spoločne vytvoríme nový životný štýl. Či už chcete schudnúť, naučiť sa správne techniky behania alebo sa jednoducho len socializovať, náš bežecký klub je stvorený práve na to. Ak sa chcete zamerať na zlepšenie svojej kondície, zlepšenie svojich pretekárskych časov, či zažiť malý kúsok konkurencie, náš bežecký klub je stvorený práve na to. 

Budeme sa stretávať 3 krát do týždňa a spoločne sa vydáme vždy do rôznych lokalít. Našim cieľom nebude len behanie, ale aj teória, techniky a spoločenské zážitky, ktoré nebudú len o behaní. Spoločne sa budeme snažiť vytvoriť komunitu nadšených bežcov, ktorí sa budú stretávať aj mimo bežeckých chodníčkov.

ŠTARTUJEME STARTEROM

STARTER je špeciálny bežecký program trvajúci 8 tréningových lekcií a je určený pre začiatočníkov aj pokročilých. Je vedený priamo trénerkou, ktorá vedie FITFABRIK RUNNERS a termíny lekcií sú individuálne, podľa vzájomnej dohody.

Fitfabrik runners - starter

Na STARTERi sa naučíme správne rozcvičovať, vysvetlíme si základy prípravných bežeckých cvičení, naučíme sa techniku behu na rovine, v kopcoch, pri šprintoch, ale aj dlhých úsekoch. Preberieme si tréningové ukazovatele, ako sú tepové zóny, kadenciu, či Vo2MAX. Naučíme sa ako správne dýchať, čo jesť pred a po tréningu, preberieme si základy plyometrie, správnej regenerácie, kompenzačných cvičení, či najúčinnejších cvikov pre bežcov v posilňovni. 

Po skončení programu STARTER, bude mať každý účastník možnosť prihlásiť sa do klubu FITFABRIK RUNNERS.

Cena bežeckého programu STARTER je 40€ na osobu. V tejto cenę je zahrnutých 8 bežeckých tréningov, vrátane trička FITFABRIK RUNNERS.

Prihlasovanie je možné na recepcií FitFabrik.

ČLENSTVO VO FITFABRIK RUNNERS

Klub FITFABRIK RUNNERS funguje na spôsob členstva. Jeho cena je 40€ na 30 dní. Alebo členstva v hodnote 60€ s možnosťou neobmedzeného vstupu do fitness centra vrátane skupinových cvičení. Členstvo vo FITFABRIK RUNNERS nie je súčasťou klasickej mesačnej permanentky vo FitFabrik za 39,90€. 

Členovia FITFABRIK RUNNERS sa budú stretávať 3x do týždňa, vždy v pondelok, stredu a v piatok o 18:30 vo FitFabrik a spoločne sa vyberú vždy do iných lokalít. Pre členov je pripravený bohatý program, ktorý bude zložený z rôznych typoch behov, kondičných cvičení, na zábave, socializácii, na podpore jeden druhého a stretávaní sa aj mimo tréningových hodín. 

Každý člen musí prejsť programom STARTER, aby získal dôležité základy bežeckých techník, ako aj samotného fungovania klubu. Program STARTER sa bude konať 2x do roka, vždy v apríli a v októbri. Programom STARTER sa dá prejsť aj individuálne, v rámci individuálnych lekcii s trénerkou Betkou. 

Mohlo by ťa zaujímať
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info