Pilates

Hovorí sa mu aj zázračné cvičenie. Pilates. Mnohými podceňované, no tými čo ho vyskúšali, vysoko odporúčané. Jemné a častokrát nepatrné pohyby, no s obrovským vplyvom na kvalitu tvojho života.

Pilates je systém cvičení s vlastnou váhou, ktorý sa zameriava na zlepšenie sily, flexibility a pohyblivosti. Bol vytvorený Josephom Pilatesom, ktorý sa (svojimi technikami) snažil ľuďom pomôcť, zotaviť sa zo zranení a tiež zlepšiť ich fyzický výkon. Veril, že výhody jeho unikátneho systému, dokáže využiť každý, bez ohľadu na vek, či predošlé športové skúsenosti.

Na našich hodinách vo FitFabrik, dbáme na základné princípy zostavené samotným tvorcom. Naučíš sa cviky, ktoré zlepšia držanie tvojho tela, najmä jeho strednú časť (brucho, panva, chrbát). A vďaka kontrolovanému dýchaniu, dokážeš načúvať svojmu telo a lepšie porozumieť dôležitým prepojeniam medzi každodennými pohybmi a jednotlivými svalmi tvojho teľa.

Pilates si obľúbiš preto, že jeho cieľom nie je len (vyzerať) lepšie, ale hlavne cítiť sa lepšie.

4,90€
/ osoba
Prejsť na rozvrh
Novinky

Vyskúšaj si nás až na týždeň zdarma

Ak ideš k nám po prvý krát, ponúkame ti možnosť vyskúšať si naše fitness centrum na celých 7 dní zdarma.
Získaj týždeň zdarma
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info