Novinky

Veľká súťaž o televízor v hodnote 900 € !!

Vážení klienti, máme pre Vás najväčšiu súťaž v histórii FitFabriku! Výhrou totiž bude 65" televízor značky SAMSUNG v hodnote 900€!

Pravidlá súťaže

Súťaž začína v pondelok 6. Marca a končí v nedeľu 9. Apríla - čo je presne 5 týždňov. Výhercu budeme losovať v utorok 11. Apríla na FitFabrik narodeniny.

Do súťaže sa môže zapojiť akýkoľvek existujúci klient (ktokoľvek, kto bude mať medzi 6. Marcom a 9. Aprílom platnú mesačnú/ročnú, neobmedzenú/študentskú permanentku, príde na jednorázový vstup alebo na Multisport) alebo úplne nový klient, ktorý si k nám príde prvýkrát zacvičiť.

Ako súťaž funguje?

Ak splníte jednu z podmienok, na recepcii získate výherné lístky, ktoré si sami podpíšete a sami vhodíte do zlosovacieho boxu, takže budete mať istotu že ste si ich tam sami vložili. Lístky budú označené unikátnym identifikačným číslom, takže nebude možné vhadzovať svoje vlastné nepravé lístky. 

Je to tzv. tombolový systém - kde čím viac lístkov budete v boxe mať, tým väčšiu šancu budete na výhru mať.

Aké sú pravidlá získania výherných lístkov?

 1. Prídite si zacvičiť s kamarátom alebo kamarátkou, ktorí u nás ešte nikdy neboli - získate 5 lístkov obaja

  1. Ak k nám prídete obaja naraz, existujúci a úplne nový klient, obaja si k nám prídete zacvičiť - obaja získate po 5 lístkov

  2. Využiť môže nový klient napríklad akciu 7 dní ZDARMA - registrácia: https://www.fitfabrik.sk/tyzden-zadarmo

  3. Ak príde nový klient úplne sám, sám získa 5 lístkov

 2. Ak si nový klient zakúpi svoju prvú mesačnú permanentku - 10 lístkov obaja

  1. Obaja (existujúci klient, ktorý priviedol nového klienta + úplne nový klient) majú možnosť získať 10 lístkov každý - musia prísť však obaja naraz

  2. Ak si nový klient sám zakúpi svoju prvú mesačnú permanentku, sám získa 10 lístkov

 3. Za odoslanú recenziu na Googli - 3 lístky

  1. Recenziu je možné odoslať len jedenkrát a to medzi 6. Marcom a 9. Aprílom

  2. Odkaz na recenziu TU!

  3. Recenzia je platná len od existujúcich klientov (viď. kto je existujúci klient)

  4. Opäť platí, pre získanie 3 výherných lístkov, sa musíte preukázať zverejnenou recenziou našim recepčným, ktoré si Vás zaevidujú

 4. Za akúkoľvek fotografiu z nášho fitka, zverejnenú na Facebooku alebo Instagrame alebo na story, na ktorej bude viditeľný FITFABRIK BOX s aktuálnym heslom týždňa - 2 lístky

  1. Fotka samozrejme musí byť zverejnená na vlastnom profile s označením nášho centra (@fitfabrik), aby bola zdieľateľná a účet nesmie byť súkromný

  2. Zdieľanie rovnakej fotky je platné, len pokiaľ sú na nej dané osoby ..napríklad spoločná fotografia zo skupinového cvičenia (tú si môže každý kto je fotke prezdieľať)

  3. POZOR je tu však limit - každý týždeň môžete získať maximálne 2 lístky. Každý týždeň, od pondelka do nedele, bude platné iné unikátne heslo týždňa - to znamená, že celkovo za fotografie môžete získať maximálne 10 lístkov (pretože súťaž trvá 5 týždňov)

  4. Výherné lístky získate od našich recepčných, ktorým sa preukážete zverejnenou fotografiou alebo platným storiečkom. Tá si Vás poctivo zaznamená, aby ste nemohli prísť napríklad na druhý deň pre ďalšie 2 lístky. Odovzdá Vám Vaše výherné lístky, ktoré si vhodíte do urny.

 5. Ak nový klient zakúpi svoju prvú ročnú permanentku - 30 lístkov obaja

  1. Obaja (existujúci klient, ktorý priviedol nového klienta + úplne nový klient) majú možnosť získať 30 lístkov každý - musia prísť však obaja naraz

  2. Ak si nový klient sám zakúpi svoju prvú ročnú permanentku, sám získa 30 lístkov

Výherné lístky, bude možné získať priamo od našich recepčných, ktoré si budú viesť evidenciu o odovzdaných lístkov. Prosíme preto o trpezlivosť pri vydávaní lístkov a zároveň Vás žiadame, aby ste si výmenu lístkov nechali na čas po skupinovom cvičení (nie pred ním). Ďakujeme za pochopenie.

V prípade akýchkoľvek otázok, nám neváhajte písať na sociálnych sieťach alebo mailovo na info@fitfabrik.sk

Držíme Vám palce a tešíme na víťaza 11. Apríla!

FitFabrik

Mohlo by ťa zaujímať

Prihlás sa k odberu našich noviniek

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info