Najčítanejšie články

ŠTUDENTI: Ako získať permanentku ZADARMO, ZA POLOVICU či so zľavou 5€ ?

Ak chcete začať cvičiť u nás vo FitFabrik, je dobré vedieť aj ako ušetriť. V tomto článku sa dozviete všetky dôležité informácie, ako získať permanentku ZADARMO, za POLOVICU alebo so ZĽAVOU 5€.

Pre začiatok je dôležité spomenúť, že tieto zľavy cena mesačnej permanentky pre študentov stredných škôl je 29,90€. Táto cenovo výhodnejšia permanentka má však svoje limity. Držitelia majú umožnený vstup len do fitka, teda bez skupinových cvičení a zároveň majú vstup časovo obmedzený, cez pracovné dni od 6:00 do 16:00 - to znamená, že do 16:00 môžu prísť. Cez víkendy majú vstupy neobmedzene.

Ako získate 5€ zľavu z ceny mesačnej permanentky?

Získanie takejto zľavy je pomerne jednoduché. Stačí, ak k nám prídete dvaja a obaja si spoločne zakúpite študentské mesačné permanentky. Následne obaja získate zľavu 5€ a zaplatíte 24,90€/každý (z pôvodných 29,90€).

Ako získate mesačnú permanentku za polovicu?

Ak túžite získať mesačnú permanentku za polovicu, stačí ak k nám privediete niekoho, kto u nás ešte nikdy nemal zakúpenú permanentku. Ak si u nás táto osoba zakúpi svoju prvú mesačnú permanentku, Vy od nás získate možnosť zakúpenia tej svojej, za polovicu.

Ako získate mesačnú permanentku ZADARMO?

V tomto prípade musíte byť veľmi šikovní. Pre získanie mesačnej permanentky zadarmo, je potrebné k nám priviesť 2 ľudí, ktorí u nás mesačné permanentky ešte nikdy nemali zakúpené. Ak si ich rovno aj kúpia, Vy od nás dostanete mesiac zadarmo.

FitFabrik

Mohlo by ťa zaujímať

Prihlás sa k odberu našich noviniek

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info