Novinky

Oslavujeme 7. narodeniny

Je to tu! 7. narodeniny FITFABRIK TRAINING CENTRA

Je neuveriteľné, že sme tu spolu už 7 rokov. Aj keď posledné 2 boli nie ideálne, celkovo je to dlhá doba. Vždy sme sa snažili a stále snažíme, aby bol každý Váš deň s nami výnimočný. 

Narodeniny vo FitFabrik oslávime spoločne v pondelok 11. Apríla, kedy dostanete od nás aj kopec darčekov.

Od 17:00 bude hrať v celom fitku DJ SHAGGY a spoločnosť DESCANTI bude predvádzať svoje najnovšie produkty. Súčasťou budú súťaže o hodnotné ceny, takže stačí prísť a zapojiť sa. 

A čo od nás dostanete? 

1. SPÚŠŤAME MOBILNÚ APLIKÁCIU 

Od 11. Apríla bude na stránke fitfabrik.sk dostupná aplikácia s názvom FITFABRIK, ktorá umožňuje jednoduchšie prihlasovanie na skupinove cvičenia a prijímanie tých najaktualnejších informácií z nášho fitka. Takže určite ju treba v telefóne určite mať.

2. SPÚŠŤAME FITFABRIK RUNNERS 

Ako iste viete, štartuje náš vlastný bežecký klub FITFABRIK RUNNERS, do ktorého sa ešte stále môžete prihlásiť.

Bežcov čaká špeciálny 8 tréningový program s názvom STARTER. Všetky dôležité informácie nájdete na tomto odkaze: https://www.fitfabrik.sk/sluzby/fitfabrik-runners

3. ROZDÁVAME LIMITOVANÉ TRIČKÁ FITFABRIK 

Tie môžeš získať preukázaním sa na recepcii stiahnutou aplikáciou FITFABRIK a zároveň platnou mesačnou permanentkou. Táto akcia platí počas celého apríla a mája. 

Samozrejme ju môžeš využiť iba raz, no tričiek je obmedzený počet 

11. Apríl, tešíme sa

Váš FitFabrik

Mohlo by ťa zaujímať

Prihlás sa k odberu našich noviniek

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac info